Referencie od našich zákazníkov

Home»Referencie

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka sklenenej zásteny s motívom .

"Ďakujem za sklenenú zástenu - máte moje najlepšie odporúčania!"

LUCIA KULISEKOVA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka a montáž sklenenej zásteny s motívom.

"Sme veľmi spokojní. Sklenená stena je krásna, komunikácia bola rýchla, páni boli nápomocní, takže môžeme len odporúčať. Ďakujeme."

KATARINA G

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka sklenenej zásteny s motívom.

"Veľká spokojnosť. Páni boli milý,ústretový a komunikácia s nimi bola od samého začiatku perfektná. S cenou a prácou sme viac než spokojný. Ďakujeme a určite len odporúčame"

GROSSCHADLOVA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka a montáž kalenej sklenenej zásteny.

"Skvelí profesionáli, môžeme len odporúčať, sme maximálne spokojní, od zamerania až po realizáciu, precízne a kvalitne prevedená práca, dodržanie termínov, bezkonkurenčná cena, široká možnosť výberu, odborné poradenstvo, služby i komunikácia na vysokej odbornej úrovni. ĎAKUJEME a prajeme veľa ďaľších spokojných zákazníkov :-)"

GABRIELA BRATISLAVA

SKLENENA ZÁSTENA

Dodávka a montáž kalenej sklenenej zásteny.

"

Dakujeme za precizne odvedenu pracu a prijemnu komunikaciu pred, pocas aj po doruceni zakazky. S vasou pracou (tentokrat pri doruceni a montovani zasteny) sme boli nadmieru spokojni. Vsetko prebehlo hladko a podla dohody. Este raz dakujeme :) "

"

LUKÁŠ DZUROŠKA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Program grafického skla vám umožní vybrať obrázok z ponuky našich dizajnérov, ktorý vám bude najviac vyhovovať a bude naväzovať na dizajn vašej kuchyne.

"S dodaním a kvalitou prác ako aj kvalitou dodaného grafoskla som bol veľmi spokojný. Kto sa rozhodol pre grafosklo skutočne odporúčam p. Mačicu Paľo spokojný zákazník."

PAVEL HARNAK

SKLENENÁ ZÁSTENA

Sklenená zástena - Nahraďte tradičný keramický obklad so špárami súvislou sklenenou plochou, ktorá se veľmi ľahko udržiava a zároveň dodá vašej kuchyni príjemný a moderný vzhľad.

"S prácou pánov sme veľmi spokojní, ako aj s komunikáciou či rýchlosťou. Ťešíme sa z nášho grafoskla s fotkou v kuchyni. Ďakujeme"

LENKA TICHA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka sklenenej zásteny.

"Boli sme veľmi spokojní aj s kvalitou práce aj s rýchlosťou dodania a montáže (o 3 týždne skôr ako bolo plánované). Tak isto sme boli veľmi spokojní aj s cenou, ktorá bola oveľa lepšia ako u konkurencie. Môžeme len vrelo odporúčiť každému."

TADEAS BUCHA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka a montáž skla s motívom.

"firma nam robila zastenu kuchynskej linky a som nadmieru spokojna termin bol dodrzany cena zo vsetkych najnizsia komunikacia perfektna nemam co vytknut vrelo tuto firmu doporucujem"

MAJKA MATLOVICOVA

SKLENENÁ ZÁSTENA

Dodávka a montáž skla s motívom.

"S pracou som spokojny akurat mohla by byt trochu nizsia cena inak nemam ziadne vyhrady vsetko prebehlo dobre"

MILAN KLIMA

Blog

Sklenená zástena. Nadčasové riešenie do každej kuchyne!

www.domabyt.zariadim.sk
27.08.2017

Sklenená zástena –
ušetrí čas a oživí kuchyňu

www.domabyt.zariadim.sk
28.08.2016

Kalené sklo s motívom –
ohúri svojimi možnosťami

www.domabyt.zariadim.sk
21.01.2016